Sprzedaż / Wynajem Domów
Nieruchomości - Domy SprzedażNieruchomości Domy - Wynajem
Sprzedaż / Wynajem Mieszkań
Nieruchomości - Mieszkania SprzedażNieruchomości Mieszkania - Wynajem
Sprzedaż Działek
Nieruchomości - Działki Sprzedaż
Sprzedaż / Wynajem Lokali
Nieruchomości - Lokale SprzedażNieruchomości Lokale - Wynajem
Sprzedaż / Wynajem Nieruchomości komercyjnych
Nieruchomości - Komercyjne SprzedażNieruchomości Komercyjne - Wynajem

MIESZKANIA - SPRZEDAZ

Mieszkania - Sprzedaz - Kochanowskiego
lokalizacja: Kochanowskiego
powierzchnia: 34 m²
cena: 99 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 1 pokojowe
Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 34m² usytuowane na III piętrze niskiego bloku z cegły. Składa się ono z dużego pokoju, jasnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Stan techniczny dobry. Na podłogach panele i płytki, okna drewniane. Czynsz MZBM wynosi 260 zł, (przy zameldowaniu 2 osób). Cena mieszkania zawiera umeblowanie kuchni, łazienki i szafę wnękową w przedpokoju. Ostateczna cena do uzgodnienia. Bardzo dobra lokalizacja ścisłego centrum!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - KOCHANOWSKIEGO Mielec
lokalizacja: KOCHANOWSKIEGO Mielec
powierzchnia: 32 m²
cena: 105 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 1 pokojowe
Mieszkanie po remoncie1 p. z przynależna piwnicą na II p. W skład mieszkania wchodzą: kuchnia jasna, 1 pokój, łazienka z toaletą, przedpokój. W Mieszkaniu nie wymieniono tylko okien, natomiast jest nowy wycyklinowany parkiet w salonie, w kuchni i w łazience oraz w przedpokoju, na podłodze płytki. W łazience nowy piecyk typu "Junkers" W cenę mieszkania wliczono całość wyposażenia: sprzęt AGD oraz meble kuchenne oraz pokojowe. Dobra okolica: blisko szkoła, przedszkole, sklepy, przystanek autobusowy. Polecam ofertę !!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - WYSZYŃSKIEGO Mielec
lokalizacja: WYSZYŃSKIEGO Mielec
powierzchnia: 38 m²
cena: 130.000 zł do negocjacji
Mieszkanie 1 pokojowe
Mieszkanie na I p. z balkonem i przynależną piwnicą. Składa się z 1 pokoju, kuchni z jadalnią, łazienki z toaletą, przedpokoju. Mieszkanie w stanie ogólnym dobrym, na podłogach częściowo panele a częściowo płytki. W cenę mieszkania wliczono wyposażenie kuchni, łazienki (z wyjątkiem pralki i lodówki). Brak piecyka gazowego w łazience. Czynsz wynosi: 430zł przy zameldowaniu 4 osób mieszkanie podlega pod MSM.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - ASNYKA Mielec
lokalizacja: ASNYKA Mielec
powierzchnia: 60 m²
cena: 220 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie usytuowane jest na parterze niskiego bloku z cegły, w bardzo dobrej lokalizacji. Składa się z 2 przestrzennych pokoi, jasnej kuchni, korytarza, łazienki z wc. Do mieszkania przynależy piwnica. W cenę wliczono wyposażenie: 2 szafy wnękowe, meble w kuchni bez lodówki, kuchenki mikrofalowej, oraz bez zmywarki, wyposażenie łazienki. Czynsz wynosi 430 zł. Mieszkanie ładne i nowoczesne. Polecam.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - KOCHANOWSKIEGO Mielec
lokalizacja: KOCHANOWSKIEGO Mielec
powierzchnia: 49 m²
cena: 146 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie na IV p, bez balkonu, w Centrum Mielca, blisko szkoły, przedszkole, sklepy, przystanki autobusowe. Składa się z dwóch pokoi (ok. 25 m² oraz 10 m²), kuchni jasnej, łazienki + toalety oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy również przestronna piwnica. Mieszkanie zamieszkałe obecnie, wyposażone, całość wyposażenia wliczono w cenę sprzedaży. Okna nowe plastykowe, na podłogach panele. Mieszkanie podlega pod MZBM - czynsz przy zameldowaniu dwóch osób wynosi: 430 zł; w czynszu wliczono: wodę zimną, CO, wywóz nieczystości, fundusz remontowy. Polecam ofertę!!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Kochanowskiego, Mielec
lokalizacja: Kochanowskiego, Mielec
powierzchnia: 42,86 m²
cena: 127 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku z cegły, w bardzo dobrej lokalizacji. Składa się z 2 pokoi, kuchni, korytarza, łazienki z toaletą. Czynsz wynosi 470 zł (przy 3 osobach).
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Kocjana Mielec
lokalizacja: Kocjana Mielec
powierzchnia: 38,7 m2
cena: 115 000zł do negocjacji
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie do remontu, w niskim bloku na IV piętrze z balkonem, 2 niezależne pokoje, jasna kuchnia, łazienka , toaleta. Czynsz do MSM: 415 zl/3 osoby.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - KRASZEWSKIEGO Mielec OSIEDLE CENTRUM
lokalizacja: KRASZEWSKIEGO Mielec OSIEDLE CENTRUM
powierzchnia: 49 m²
cena: 173 000 zł
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie w centrum Mielca, na III p. z oknem balkonowym, 2 pokoje, jasna kuchnia, łazienka z toaletą, przedpokój. Mieszkanie po remontu: na podłogach wycyklinowano parkiety w kuchni na podłodze nowe panele, w łazience płytki, okna nowe PCV. W łazience po generalnym remoncie - nowy piecyk gazowy i nowa kuchenka gazowa w kuchni (wliczone w cenę sprzedaży). Do mieszkania przynależy piwnica. Czynsz przy zameldowaniu 2 osób wynosi 410 zł - podlega pod MZBM. W czynszu wliczono: wodę zimna CO, wywóz nieczystości, fundusz remontowy. Atrakcyjna okolica - blisko sklepy, szkoła, przedszkole. Polecam ofertę!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - NIEPODLEGŁOŚCI Mielec
lokalizacja: NIEPODLEGŁOŚCI Mielec
powierzchnia: 58,66 m²
cena: 175 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie na II p, bez balkonu. W skład mieszkania wchodzą 2 duże pokoje (4-kwaterowe okna) kuchnia z dużym oknem oraz łazienka+toaleta, przedpokój. Mieszkanie w atrakcyjnej okolicy, blisko przychodni, sklepów szkoły. Stan mieszkania: do remontu (poza wymienionymi wszystkimi oknami na plastykowe). Czynsz przy zameldowanej 1 osobie: 350 zł.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - STAFFA Mielec
lokalizacja: STAFFA Mielec
powierzchnia: 49 m²
cena: 154000 zł do negocjacji
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie w bardzo atrakcyjnej okolicy, blisko galerii "Aura", jednostronne z balkonem (balkon posiada zadaszenie) w wyremontowanym ocieplonym bloku. Mieszkanie usytuowane jest na III p., składa się z dwóch pokoi: (salon ok. 20 m², drugi pokój ok.12 m²) kuchni jasnej (ok.8m²) oraz łazienki z toaletą i przedpokoju. Mieszkanie bardzo zadbane, słoneczne, wymieniono wszystkie okna na PCV, na podłogach parkiet oraz panele, w kuchni płytki, dzwi wejściowe oraz piecyk gazowy nowy. Mieszkanie podlega pod MZBM - czynsz przy zameldowaniu 4 osób wynosi: 470 zł, dostępna piwnica. Przybliżony czas wyprowadzki - jesień 2015 r. Cena zawiera zabudowę przedpokoju,pozostałe wyposażenie do uzgodnienia.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Bajana Mielec
lokalizacja: Bajana Mielec
powierzchnia: 60 m²
cena: 175 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 3 pokojowe
Mieszkanie 3-pokojowe w bloku na IV piętrze o powierzchni 60m². Mieszkanie przestronne (trzy pokoje, jasna kuchnia, łazienka i WC osobno, przedpokój), w dobrej lokalizacji, charakteryzuje się funkcjonalnym rozmieszczeniem pomieszczeń oraz dość dobrym stanem technicznym. Mieszkanie posiada nową stolarkę okienną z PCV.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Chałubińskiego, Mielec
lokalizacja: Chałubińskiego, Mielec
powierzchnia: 60,5 m²
cena: 182 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 3 pokojowe
Mieszkanie usytuowane na IV pietrze w bloku 4 piętrowym, 3 niezależne pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, duży balkon. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie: mozaika parkietowa w pokojach, płytki w kuchni, łazience, toalecie. Czynsz: 470 zł / 4 osoby. Dogodna lokalizacja: blisko sklepy, szkoła, przychodnia, przystanek MPK. Termin wyprowadzki VI 2015 r.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - NISKO, ul. Osiedle OKAZJA!!!
lokalizacja: NISKO, ul. Osiedle OKAZJA!!!
powierzchnia: 61,72 m²
cena: 130 000 zł
Mieszkanie 3 pokojowe
Mieszkanie w spokojnej części miasta, położone w sąsiedztwie ogródków działkowych na II piętrze niskiego bloku (2 piętrowy, 20 letni) z balkonem. Mieszkanie posiada 3 niezależne pokoje, dużą jasną kuchnię, łazienkę, odrębną toaletę. Mieszkanie w dobrym stanie: nowe okna PCV, łazienka i toaleta po remoncie generalnym. Do mieszkania przynależne 2 piwnice po 3,5 m² każda. Czynsz: 470 zł w tym ogrzewanie, ciepła i zimna woda.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - OSIEDLE, ul. M. Skłodowskiej
lokalizacja: OSIEDLE, ul. M. Skłodowskiej
powierzchnia: 92 m²
cena: 230 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 3 pokojowe
Bardzo atrakcyjne położenie mieszkania, blisko przychodnia, przedszkole, szkoła oraz sklepy. Mieszkanie usytuowane na II p., bez balkonu, 3 duże pokoje (pow. ok 25 m² każdy), jeden z pokoi jest połączony z duża kuchnią, łazienka (z wanną) osobno toaleta. Mieszkanie jest po częściowym remoncie - wymieniono wszystkie okna na drewniane, na podłogach parkiety, pion wodno-kanalizacyjny.Blok ocieplony w 2014 roku. W salonie umieszczono kominek, w którym można palić drewnem. Mieszkanie przestronne, bardzo jasne, w mieszkaniu dokonano kilku przeróbek, poprzez postawienie ścianek gipsowych - co daje możliwość wyburzenia niektórych ścianek i zaadoptowanie pomieszczeń według własnego uznania. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie podlega pod MZBM - czynsz wynosi 290 zł W czynszu wliczono fundusz remontowy oraz wywóz nieczystości, media pozostałe: prąd, woda, gaz oraz ogrzewanie we własnym zakresie ( ok. 150zł/m-c w sezonie grzewczym).
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - WOJSŁAW - mieszkanie bezczynszowe
lokalizacja: WOJSŁAW - mieszkanie bezczynszowe
powierzchnia: 51,40 m²
cena: 160 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 3 pokojowe
Mieszkanie na poziomie parteru w domu typu " bliźniak", wybudowany w latach 80-tych. Mieszkanie do generalnego remontu, 3 pokoje, jeden z nich z wyjściem na balkon, kuchnia jasna, łazienka+toaleta. Na podłogach linoleum, okna nowe plastykowe. Działka o pow. 8,19 ar, zagospodarowana krzewami, drzewami i oczkiem wodnym, ogrodzona. Na działce wszystkie media. Do mieszkania przynależy piwnica.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Dąbrówki, Mielec
lokalizacja: Dąbrówki, Mielec
powierzchnia: 73,2 m²
cena: 189 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie na parterze z balkonem, 3 niezależne pokoje, kuchnia połączona z jadalnią. Mieszkanie w stanie dobrym: mozaika parkietowa w pokojach, szafy w zabudowie w salonie i przedpokoju, płytki w łazience i toalecie. Czynsz: 550 zł. Mieszkanie wolne od zaraz.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - NOWA DĘBA
lokalizacja: NOWA DĘBA
powierzchnia: 74,61 m²
cena: 195 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie 4 pokojowe na IIIp (blok z cegły IV-kondygnacje)z dwoma balkonami.Mieszkanie dwustronne składajace sie z czterech niezależnych pokoi:salon(22m2) z wyjściem na balkon, sypialnia(11m2), pozostałe pokoje(11m2) oraz 6,5m2, jasna kuchnia (7m2), korytarz(12m2)z wyjściem na drugi balkon, łzienka z wanną (4m2)osobna toaleta(1m2). Okna częściowo drewniane, czesciowo plastykowe, drzwi drewniane.Na podłogach wykładzina PCV. Ściany-gładzie gipsowe. Mieszkanie posiada dostęp do piwnicy. Czynsz-550 zł( w czynszu:woda ryczałtowo, CO, fundusz remontowy).Możliwość podłaczenia telefonu, telewizji kablowej oraz internetu. Klatka schodowa odnowiona, zamontowana instalacja domofonowa. Doskonała lokalizacja również dla rodziny wielodzietnej, idealna infrastruktura, liczne sklepy, żłobek, przedszkole, szkoła, przychodnia zdrowia, , place zabaw. Mieszkanie połozone jest w centrum miasta, wsród zieleni, w sasiedztwie terenów rekreacyjnych(blisko basen, korty tenisowe, ścieżka rowerowa. Gorąco polecam!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - OKOLICA NIEPODLEGŁOŚCI
lokalizacja: OKOLICA NIEPODLEGŁOŚCI
powierzchnia: 115,6 m²
cena: 299 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie na I piętrze, z dużym balkonem o dł.12 m, wyłożonym płytkami. W skład mieszkania wchodzi duży salon, 3 pokoje, kuchnia jasna, łazienka, toaleta, spiżarka. Mieszkanie w dobrym stanie ogólnym, okna nowe plastykowe, na podłogach częściowo płytki, częściowo panele. W kuchni meble na wymiar, w łazience płytki, wanna oraz kabina prysznicowa. Do mieszkania przynależy piwnica. W przedpokoju światła punktowe. Mieszkanie podlega pod spółdzielnię mieszkaniową; czynsz ( w czynszu podatek od nieruchomości oraz wywóz nieczystości:161 zł + opłaty: prąd, woda, gaz, Co. Blisko sklepy, szkoła.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - OKOLICE RYNKU
lokalizacja: OKOLICE RYNKU
powierzchnia: 98,4m² + piwnica 18,7m²
cena: 500 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
2 mieszkania po remoncie generalnym w kamienicy na I, II piętrze oraz pokój ze schowkiem na poddaszu. Mieszkanie posiada wejście z parteru poprzez klatkę schodową na I piętro, gdzie znajduję się kuchnia z balkonem, łazienka, pokój z którego prowadzą schody na II p. Jest też niezależne wejście z klatki schodowej na II p. Na II p. usytuowane są 2 pokoje z czego jeden ma wyjście na balkon, łazienka. Z jednego z pokoi mamy wyjście schodami na poddasze, gdzie znajduje się 21m² pokój oraz schowek z oknem dachowym (o pow.14m²). Budynek jest podpiwniczony (18,5m²) piwnica wyłożona płytkami oraz spiżarnia o pow. 3m². Każde z mieszkań posiada powierzchnię 44,5m². Mieszkanie znajduje się na 1,07 arowej działce z możliwością wykorzystania jej pod parking, ogródek.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - OSIEDLE SMOCZKA
lokalizacja: OSIEDLE SMOCZKA
powierzchnia: 73m²
cena: 230 000 zł
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie 73m², I p. balkon, 4 pokoje, kuchnia jasna, łazienka + wc, piwnica.Na podłogach mozaika podłogowa, w łazience płytki. Czynsz: 650 zł / przy 7 osobach. W czynszu między innymi: woda ciepła, woda zimna, ogrzewanie miejskie, gaz. Okres wyprowadzki pół roku.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - OSIEDLE SZAFERA
lokalizacja: OSIEDLE SZAFERA
powierzchnia: 72 m²
cena: 218 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie 72m², II p., z balkonem, 2 okna balkonowe, 4 pokoje, kuchnia jasna, łazienka osobno toaleta. Na podłogach parkiety, okna do wymiany. Łazienka w płytkach, wanna. Wyposażenie kuchni wliczone w cenę mieszkania. Czynsz przy zameldowanych trzech osobach: 560 zł.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Pisarka Mielec
lokalizacja: Pisarka Mielec
powierzchnia: 59,2 m²
cena: 160 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie na X piętrze z balkonem, pokój dzienny z niezależnym wejściem z przedpokoju, 2 pokoje (w tym 1 przejściowy), jadalnia otwarta na kuchnię, łazienka, toaleta. Mieszkanie odremontowane w 2014 r. (wymieniona instalacja elektryczna na miedzianą, nowa instalacja wod.-kan.), wymienione okna na PCV, wymiana płytek łazienkowych i kuchennych, paneli w pokojach. Czynsz: 565 zł/3 osoby. Do mieszkania przynależna piwnica.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - PUŁASKIEGO, Mielec
lokalizacja: PUŁASKIEGO, Mielec
powierzchnia: 60,6 m²
cena: 160 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie w wieżowcu na VI p., z balkonem, o pow. 60,6 m². Składa się z czterech pokoi, kuchni z dużym oknem, łazienki osobno toalety, oraz z przedpokoju. Mieszkanie do remontu: wymieniono okna na drewniane (w jednym z pokoi nie wymieniono), na podłogach parkiety. Sprzedaż mieszkania obejmuje tylko wyposażenie kuchni, wyposażenie pokoi widoczne na zdjęciach nie podlega sprzedaży!!! Do mieszkanie przynależy piwnica i schowek na półpiętrze Czynsz przy zameldowaniu 4 osób wynosi 480 zł Lokalizacja atrakcyjna blisko sklepy, szkoła, przedszkole, przychodnia, przystanek autobusowy. Polecam ofertę!!!!
Więcej o ofercie


Twoje ogłoszenie w naszym biurze !!!
Zgłoś nam swoją ofertę ! Wykonanamy zdjęcia, zamieścimy ją na naszej stronie interneto- wej.
Kalkulator prowizji
Chcesz wiedzieć ile zapłacisz za transakcję związaną ze sprzeda- żą nieruchomości?
Skorzystaj z Kalkulatora prowizji.
Szukasz nieruchomości?
Nie możesz znaleźć? napisz do nas! Postaramy się przygotować dla Ciebie ciekawą propozycję.

Oferty zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Powered by Mediaflex