Sprzedaż / Wynajem Domów
Nieruchomości - Domy SprzedażNieruchomości Domy - Wynajem
Sprzedaż / Wynajem Mieszkań
Nieruchomości - Mieszkania SprzedażNieruchomości Mieszkania - Wynajem
Sprzedaż Działek
Nieruchomości - Działki Sprzedaż
Sprzedaż / Wynajem Lokali
Nieruchomości - Lokale SprzedażNieruchomości Lokale - Wynajem
Sprzedaż / Wynajem Nieruchomości komercyjnych
Nieruchomości - Komercyjne SprzedażNieruchomości Komercyjne - Wynajem

MIESZKANIA - SPRZEDAZ

Mieszkania - Sprzedaz - Ok.Al.Niepodległości-ul.Kochanowskiego
lokalizacja: Ok.Al.Niepodległości-ul.Kochanowskiego
powierzchnia: 34 m2
cena: 105.000 zł do negocjacji
Mieszkanie 1 pokojowe
Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 34 m2 usytuowane na III piętrze niskiego bloku z cegły. Składa się ono z dużego pokoju, jasnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Stan techniczny dobry. Na podłogach panele i płytki, okna drewniane. Czynsz MZBM wynosi 260 zł,(przy zameldowaniu 2 osób)a w nim między innymi centralne ogrzewanie miejskie. Cena mieszkania zawiera umeblowanie kuchni, łazienki i szafę wnękową w przedpokoju. Ostateczna cena do uzgodnienia. Bardzo dobra lokalizacja ścisłego centrum!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - ULICA KOCHANOWSKIEGO
lokalizacja: ULICA KOCHANOWSKIEGO
powierzchnia: 31m2
cena: 92.000zł do negocjacji
Mieszkanie 1 pokojowe
Mieszkanie na IV, bez balkonu, 1 pokój ok 20m2, kuchnia jasna, łazienka+toaleta, przedpokój. W mieszkaniu wymieniono okna na plastykowe, na podłogach panele, przynależna piwnica Mieszkanie podlega pod MZBM-czynsz przy zameldowaniu 3 osób wynosi:290zł.W czynszu wliczono:woda zimna, CO, fundusz remontowy, wywóz nieczystości Cena podlega sporej negocjacji.Polecam oferte!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - ULICA KOCHANOWSKIEGO
lokalizacja: ULICA KOCHANOWSKIEGO
powierzchnia: 32m2
cena: 120.000 do negocjacji
Mieszkanie 1 pokojowe
Mieszkanie po remoncie1- pokojowe z przynależna piwnicą na IIp. w skład mieszkania wchodzą:kuchnia jasna, 1 pokój, łazienka z toaletą, przedpokój.w Mieszkaniu nie wymieniono tylko okien, natomiast jest nowy wycyklinowany parkiet w salonie, w kuchni i w łazience oraz w przedpokoju, na podłodze płytki.W łazience nowy piecyk typu"Junkers" W cenę mieszkania wliczono całość wyposażenia :sprzęt AGD oraz meble kuchenne oraz pokojowe Dobra okolica:blisko szkoła, przedszkole, sklepy, przystanek autobusowy. Polecam oferte !!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - ULICA KOCHANOWSKIEGO
lokalizacja: ULICA KOCHANOWSKIEGO
powierzchnia: 32,35m2
cena: 91.000zł do negocjacji
Mieszkanie 1 pokojowe
Mieszkanie na parterze bez balkonu, w Centrum Mielca. Powierzchnia mieszkania wynosi 32,35m2, składa się z jednego pokoju z trzy-kwaterowym oknem, kuchni jasnej, łazienki+toalety, przedpokoju. Mieszkanie po częściowym remoncie-okna nowe plastykowe, parkiety na podłogach.Umeblowany pokój, wyposażona kuchnia i łazienka. Całość wyposażenia mieszkania wliczono w cenę. do mieszkania przynależy piwnica, podłączony internet+telewizja kablowa. Na obecna chwile nikt w mieszkaniu nie jest zameldowany-czynsz podlega po Wspólnotę Mieszkaniową-MZBM i wynosi 220zł.W czynszu wliczono:wodę zimna, CO, fundusz remontowy oraz wywóz nieczystości.Blok wybudowano w 1938r a remont bloku przeprowadzono w 1995r Blisko sklepy, przystanek autobusowy, szkoła, przedszkole. Polecam ofertę!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - ULICA WYSZYŃSKIEGO
lokalizacja: ULICA WYSZYŃSKIEGO
powierzchnia: 38m2
cena: 130.000 zł do negocjacji
Mieszkanie 1 pokojowe
Mieszkanie na Ip z balkonem i przynależną piwnicą. Składa się z 1 pokoju, kuchni z jadalnią, łazienki z toaletą, przedpokoju. Mieszkanie w stanie ogólnym dobrym, na podłogach częściowo panele a częściowo płytki. W cenę mieszkania wliczono wyposażenie kuchni, łazienki(z wyjątkiem pralki i lodówki).Brak piecyka gazowego w łazience. Czynsz wynosi:430zł przy zameldowaniu 4 osób mieszkanie podlega pod MSM. Polecam ofertę!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - CENTRUM MIELCA,UL.KOCHANOWSKIEGO
lokalizacja: CENTRUM MIELCA,UL.KOCHANOWSKIEGO
powierzchnia: 49m2
cena: 146.000zł do negocjacji
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie na IVp, bez balkonu, w Centrum Mielca, blisko szkoły, przedszkole, sklepy, przystanki autobusowe. Składa sie z dwóch pokoi(ok, 25m2 oraz 10m2), kuchni jasnej, łazienki+toalety, oraz przedpokoju.Do mieszkania przynależy również przestronna piwnica. Mieszkanie zamieszkałe obecnie, wyposażone, całość wyposażenia wliczono w cenę sprzedaży. Okna nowe plastykowe, na podłogach panele. Mieszkanie podlega pod MZBM-czynsz przy zameldowaniu dwóch osób wynosi:430zł-w czynszu wliczono:wodę zimną, CO, wywóz nieczystości, fundusz remontowy. Polecam ofertę!!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Centrum Mielca-Miasteczko Młodego Robotnika-zmiana ceny
lokalizacja: Centrum Mielca-Miasteczko Młodego Robotnika-zmiana ceny
powierzchnia: 46,80m2
cena: 120.000zł do negocjacji
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie na parterze bez balkonu. Składa się z dwóch pokoi(możliwość przedzielenia salonu na dwa mniejsze pokoje)kuchni jasnej oraz łazienki z toaletą, mały przedpokój. Okna drewniane, na podłogach częściowo płytki a częściowo panele, w salonie tylko wylewka podłogowa. Mieszkanie podlega pod prywatna spółdzielnię "Orion"-czynsz ok 100zł(w czynszu:podatek od nieruchomości, fundusz remontowy-ok.60zł, wywóz nieczystości-na obecna chwile ok 14zł/1 os.)Osobne media:prąd, woda.Można zainstalować piec gazowy-ogrzewanie gazowe we własnym zakresie. Możliwość parkowania bez problemu, brak piwnicy-przed wejściem do mieszkania-pomieszczenie na przechowywanie rowerów, wózków dziecięcych Blisko do SSE, do galerii "Aura", szkoły i przedszkola. Polecam ofertę!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - OSIEDLE CENTRUM-ul.Kędziora
lokalizacja: OSIEDLE CENTRUM-ul.Kędziora
powierzchnia: 38m2
cena: 150.000zł do negocjacji
Mieszkanie 2 pokojowe
Na sprzedaż mieszkanie na IIp, z balkonem o pow.38m2 w skład mieszkania wchodzi salon(13m2) z wyjściem na balkon, mniejszy pokój(6m2), kuchnia jasna(5m2) łazienka osobno toaleta. W mieszkaniu wymieniono wszystkie okna na plastykowe, na podłogach w pokojach i w korytarzu panele na podłodze w kuchni płytki.Nowy piecyk gazowy w łazience, dostępna piwnica.Kwestia wyposażenia mieszkania do uzgodnienia Czynsz przy zameldowaniu 3 osób wynosi:400zł( mieszkanie podlega pod MSM, w czynszu wliczono:wodę zimna CO, wywóz nieczystości oraz fundusz remontowy) Dobra lokalizacja:blisko szkoła, przedszkole, przychodnia, sklepy.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - OSIEDLE CENTRUM-UL.KRASZEWSKIEGO
lokalizacja: OSIEDLE CENTRUM-UL.KRASZEWSKIEGO
powierzchnia: 49m2
cena: 173.000zł
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie w centrum Mielca, na IIIp z oknem balkonowym, 2 pokoje, jasna kuchnia, łazienka z toaletą, przedpokój.Mieszkanie po remontu:na podłogach wycyklinowano parkiety w kuchni na podłodze nowe panele, w łazience płytki, okna nowe PCV .W łazience po generalnym remoncie - nowy piecyk gazowy i nowa kuchenka gazowa w kuchni(wliczone w cenę sprzedaży). Do mieszkania przynależy piwnica. Czynsz przy zameldowaniu 2 osób wynosi 410zł -podlega pod MZBM.W czynszu wliczono:wodę zimna CO, wywóz nieczystości, fundusz remontowy; Atrakcyjna okolica-blisko sklepy, szkoła, przedszkole. Polecam ofertę!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Osiedle NIEPODLEGŁOŚCI
lokalizacja: Osiedle NIEPODLEGŁOŚCI
powierzchnia: 58,66m2
cena: 175.000zł do negocjacji
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie na II p, bez balkonu.W skład mieszkania wchodza 2 duże pokoje(cztero-kwaterowe okna) kuchnia z dużym oknem oraz łazienka+toaleta, przedpokój.Mieszkanie w atrakcyjnej okolicy, blisko przychodni, sklepów szkoły.Stan mieszkania:do remontu(poza wymienionymi wszystkimi oknami na plastykowe). Czynsz przy zameldowanej 1 osobie:350zł
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - ULICA ASNYKA
lokalizacja: ULICA ASNYKA
powierzchnia: 60 m2
cena: 225.000
Mieszkanie 2 pokojowe
Komfortowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Usytuowane jest ono na parterze niskiego bloku z cegły. Składa się z 2 przestrzennych pokoi, jasnej kuchni, korytarza, łazienki z wc. Do mieszkania przynależy piwnica.W cene wliczono następujace wyposażenie:łazienki, meble w kucni z płyta gazową bez lodówki, kuchenki mikrofalowej oraz bez zmywarki, 2 szafy wnękowe. Czynsz wynosi 430 zł. Mieszkanie ładne i nowoczesne. Polecam.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - ULICA KOCJANA
lokalizacja: ULICA KOCJANA
powierzchnia: 24,40m2
cena: 82.200zł do negocjacji
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie na Xp w wieżowcu, z dostępem do piwnicy, bez balkonu.Duzy pokój, sypialnia, kuchnia bez okna, łazienka+toaleta.Na podłogach wykładzina pod spodem wylewka podłogowa, okna nowe plastykowe.Na ścianach panele, na suficie kasetony, w kuchni i w łazience płytki oraz kabina prysznicowa.Cena obejmuje większą część wyposażenia mieszkania. Mieszkanie podlega pod MSM i czynsz przy zameldowaniu 2 osób wynosi:310zł, w mieszkaniu brak gazu, do opłacenia tylko prąd elektryczny w/g zużycia. Polecam ofertę!!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - ULICA SOLSKIEGO-zmiana ceny!!!!!
lokalizacja: ULICA SOLSKIEGO-zmiana ceny!!!!!
powierzchnia: 51,50m2
cena: 155.000zł do negocjacji
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie na parterze bez balkonu.Kuchnia jasna, duża,2 pokoje, łazienka+toaleta.Na podłogach parkiety, okna nowe plastykowe.W łazience nowy piecyk, płytki oraz wanna.Mieszkanie jasne i zadbane. Bardzo atrakcyjna okolica:blisko sklepy, szkoła, przedszkole Czynsz:przy 4 osobach-430zł, mieszkanie podlega pod MZBM-w czynszu wliczono:wodę zimną CO, fundusz remontowy oraz wywóz nieczystości. Polecam ofertę!!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - ULICA STAFFA
lokalizacja: ULICA STAFFA
powierzchnia: 49m2
cena: 165.000z.ł do negocjacji
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie w bardzo atrakcyjnej okolicy, blisko galerii "Aura",jednostronne z balkonem(balkon posiada zadaszenie) w wyremontowanym ocieplonym bloku. Mieszkanie usytuowane jest na IIIp, składa się z dwóch pokoi:(salon ok 20m2, drugi pokój ok.12m2)kuchni jasnej(ok.12m2) oraz łazienki z toaleta i przedpokoju. Mieszkanie bardzo zadbane, słoneczne, wymieniono wszystkie okna na plastykowe, na podłogach parkiet oraz panele, w kuchni płytki. Sprzedaż mieszkania bez wyposażenia.Mieszkanie podlega pod MZBM-czynsz przy zameldowaniu 4 osób wynosi:470zł, dostępna piwnica. Ważna wiadomość!!!-przybliżony czas wyprowadzki-kwiecień 2015r!!!! Polecam ofertę!!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - OKAZJA!!!Nisko, ul.Osiedle
lokalizacja: OKAZJA!!!Nisko, ul.Osiedle
powierzchnia: 61,72m2.
cena: 130 000 PLN
Mieszkanie 3 pokojowe
Mieszkanie w spokojnej części miasta, położone w sąsiedztwie ogródków działkowych na II piętrze niskiego bloku ( 2 piętrowy, 20 letni) z balkonem. Mieszkanie posiada 3 niezależne pokoje, dużą jasną kuchnię, łazienkę, odrębną toaletę. Mieszkanie w dobrym stanie: nowe okna PCV, łazienka i toaleta po remoncie generalnym. Do mieszkania przynależne 2 piwnice po 3,5 m2 każda. Czynsz: 470 zł w tym ogrzewanie, ciepła i zimna woda.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - OSIEDLE LOTNIKÓW
lokalizacja: OSIEDLE LOTNIKÓW
powierzchnia: 60m2
cena: 175.000zł do negocjacji
Mieszkanie 3 pokojowe
Mieszkanie usytuowane na IV z balkonem.Okolica bardzo atrakcyjna bliski sklepy, szkoła, przedszkole. Składa sie z 3 pokoi(25m2-salon, 12m2-drugi pokój i najmniejszy pokój o pow.6m2), kuchnia o pow.ok.6m2, łazienka osobno toaleta, korytarz. w mieszkaniu wymieniono wszystkie okna na nowe plastykowe, na podłodze w kuchni i na korytarzu płytki, w salonie panele. Mieszkanie zadbane przeznaczone do częściowego remontu. Do mieszkania przynależy również piwnica, o pow.ok.12m2. Czynsz przy zameldowaniu 2 osób wynosi 420zł(w czynszu wliczono, wode zimną, ogrzewanie centralne, wywóz nieczystości, fundusz remontowy.Mieszkanie podlega pod Mielecką Spółdzielnię Mieszkaniową. Polecam oferte!!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - OSIEDLE LOTNIKÓW-AL.DUCHA ŚW.
lokalizacja: OSIEDLE LOTNIKÓW-AL.DUCHA ŚW.
powierzchnia: 47,68m2
cena: 168.000zł do negocjacji
Mieszkanie 3 pokojowe
Mieszkanie na IVp, z balkonem, 3 pokoje, kuchnia jasna, łazienka osobno toaleta, korytarz.Stan mieszkania dobry nadający sie do zamieszkania.Okna nowe, na podłogach częściowo parkiety a częściowo płytki. Wyposażenie mieszkania nie jest wliczone w cenę mieszkania poza szafa wnękową w pokoju. Balkon wyłożony płytkami.Do mieszkania przynależy piwnica Czynsz w mieszkaniu:320zł przy zameldowaniu 1 osoby. Polecam ofertę!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - OSIEDLE,UL.M.SKŁODOWSKIEJ
lokalizacja: OSIEDLE,UL.M.SKŁODOWSKIEJ
powierzchnia: 92m2
cena: 259.000zł do negocjacji
Mieszkanie 3 pokojowe
Bardzo atrakcyjne położenie mieszkania, blisko przychodnia, przedszkole, szkoła oraz sklepy. Mieszkanie usytuowane na IIp, bez balkonu, 3 duże pokoje(pow.ok 25m2, każdy), jeden z pokoijest połaczony z duża kuchnią, łazienka (z wanną)osobno toaleta Mieszkanie jest po częściowym remoncie-wymieniono wszystkie okna na drewniane, na podłogach parkiety W salonie umieszczono kominek, wktórym można palic drewnem. Mieszkanie przestronne, bardzo jasne,w mieszkaniu dokonano kilku przróbek,poprzez postawienie ścianek gipsowych-co daje możliwość wyburzenia niektórych scianek i zaadoptowanie pomieszczeń według własnego uznania.Do mieszkania przynoleży piwnica Mieszkanie podlega pod MZBM-czynsz wynosi 290zł W czynszu wliczono fundusz remontowy oraz wywóz nieczystosci, media pozostałe:prąd, woda, gaz oraz ogrzewanie we własnym zakresie Mieszkanie do częsciowego remontu. Polecam oferte!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - ULICA BAJANA-ZMIANA CENY
lokalizacja: ULICA BAJANA-ZMIANA CENY
powierzchnia: 60,24m2
cena: 148.000zł do negocjacji
Mieszkanie 3 pokojowe
Mieszkanie na parterze z balkonem, o pow.60,24 m2. Składa się z trzech pokoi:salon(25m2), średni pokój(12,5m2), mały pokój(6,5m2), kuchni z dużym oknem, łazienki, toalety oraz przedpokoju. Mieszkanie do remontu:okna do wymiany, na podłogach parkiety. Do mieszkania przynależą dwie piwnice!!!! Czynsz wynosi:530zł, przy zameldowaniu trzech osób, mieszkanie podlega pod MSM, w czynszu wliczono:wodę zimną, CO, wywóz nieczystości oraz fundusz remontowy. atrakcyjna okolica:blisko sklepy, szkoła, przystanek autobusowy.Krótki czas wyprowadzki!!!! Polecam ofertę!!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - ULICA DĄBRÓWKI Mielec
lokalizacja: ULICA DĄBRÓWKI Mielec
powierzchnia: 48,41m2
cena: 175.000zł do negocjacji
Mieszkanie 3 pokojowe
Bardzo ładne i zadbane mieszkanie na Osiedlu smoczka, o pow.48,41m2.Umiejscowione one na IIIp, z ładnym wyremontowanym balkonem. Składa si z trzech pokoi (w pierwotnej wersji 2 pokoje, czyli salon przedzielono i powstała sypialnia), salon(15m2) z balkonem, sypialnia(10m2), pokój(9m2), kuchnia(6m2), łazienka(4m2), korytarz(7m2). Mieszkanie po generalnym remoncie-nowe okna plastykowe, na podłogach panele oraz płytki, nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, nowa instalacja elektryczna, w oknach rolety, szafa wnękowa w przedpokoju, kuchnia w zabudowie Wyposażenie częściowo wliczone w cenę mieszkania. Do mieszkania przynależy piwnica(6m2). Czynsz przy zameldowaniu 4 osób, w okresie letnim wynosi 400zł, a w okresie zimowym wynosi 623zł(od pażdziernika do kwietnia sezon grzewczy- woda oraz koszty jej podgrzania wliczone są w czynszu) .Mieszkanie podlega pod Wspólnotę Mieszkaniową SMLW.Dodatkowe media do opłacania:prąd, gaz(stosowany tylko w kuchni).Brak piecyka gazowego w łazience. Atrakcyjna okolica:blisko sklepy, przystanek autobusowy. Polecam ofertę!!! .
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - ULICA SOLSKIEGO
lokalizacja: ULICA SOLSKIEGO
powierzchnia: 46,45m2
cena: 150.000zł do negocjacji
Mieszkanie 3 pokojowe
Bardzo ładne i zadbane mieszkanie o pow.46,45m2, na parterze bez balkonu. Składa się z trzech pokoi(z jednego z pokoi wejście do kuchni), kuchni jasnej oraz łazienki i osobno toalety. Mieszkanie po remoncie:okna nowe plastykowe, na podłogach parkiety, częściowe wyposażenie wliczono w cenę mieszkania. Czynsz przy zameldowaniu 1 osoby wynosi:410zł. Do mieszkania przynależy piwnica.Mieszkanie jest słoneczne i znajduje w bardzo spokojnej części Mielca.Blisko szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnia. Polecam ofertę!!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - WOJSŁAW-mieszkanie bezczynszowe
lokalizacja: WOJSŁAW-mieszkanie bezczynszowe
powierzchnia: 51,40m2
cena: 160.000złdo negocjacji
Mieszkanie 3 pokojowe
Mieszkanie na poziomie parteru w domu typu " blizniak", wybudowany w latach 80-tych Mieszkanie do generalnego remontu, 3 pokoje, jeden z nich z wyjściem na balkon, kuchnia jasna, łazienka+toaleta. Na podłogach linoleum, okna nowe plastykowe. Działka o pow.8,19 ar, zagospodarowana krzewami,drzewami i oczkiem wodnym, ogrodzona.Na działce wszystkie media.Do mieszkania przynależy piwnica
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz -  ULICA PUŁASKIEGO
lokalizacja: ULICA PUŁASKIEGO
powierzchnia: 60,6m2
cena: 176.000zł do negocjacji
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie w wieżowcu na VIp, z balkonem ,o pow.60,6m2. Składa się z czterech pokoi, kuchni z dużym oknem, łazienki osobno toalety , oraz z przedpokoju. Mieszkanie do remontu:wymieniono okna na drewniane(w jednym z pokoi nie wymieniono), na podłogach parkiety. Sprzedaż mieszkania obejmuje tylko wyposażenie kuchni, wyposażenie pokoi widoczne na zdjęciach nie podlega sprzedaży!!! Do mieszkanie przynależy piwnica i schowek na półpiętrze Czynsz przy zameldowaniu 4 osób wynosi 480zł Lokalizacja atrakcyjna blisko sklepy, szkoła, przedszkole, przychodnia, przystanek autobusowy Polecam ofertę!!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - NOWA DĘBA
lokalizacja: NOWA DĘBA
powierzchnia: 74,61m2
cena: 195.000zł do negocjacji
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie 4 pokojowe na IIIp (blok z cegły IV-kondygnacje)z dwoma balkonami.Mieszkanie dwustronne składajace sie z czterech niezależnych pokoi:salon(22m2) z wyjściem na balkon, sypialnia(11m2), pozostałe pokoje(11m2) oraz 6,5m2, jasna kuchnia (7m2), korytarz(12m2)z wyjściem na drugi balkon, łzienka z wanną (4m2)osobna toaleta(1m2). Okna częściowo drewniane, czesciowo plastykowe, drzwi drewniane.Na podłogach wykładzina PCV. Ściany-gładzie gipsowe. Mieszkanie posiada dostęp do piwnicy. Czynsz-550 zł( w czynszu:woda ryczałtowo, CO, fundusz remontowy).Możliwość podłaczenia telefonu, telewizji kablowej oraz internetu. Klatka schodowa odnowiona, zamontowana instalacja domofonowa. Doskonała lokalizacja również dla rodziny wielodzietnej, idealna infrastruktura, liczne sklepy, żłobek, przedszkole, szkoła, przychodnia zdrowia, , place zabaw. Mieszkanie połozone jest w centrum miasta, wsród zieleni, w sasiedztwie terenów rekreacyjnych(blisko basen, korty tenisowe, ścieżka rowerowa. Gorąco polecam!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - NOWOŚĆ!!!!OSIEDLE LOTNIKÓW
lokalizacja: NOWOŚĆ!!!!OSIEDLE LOTNIKÓW
powierzchnia: 57,56m2
cena: 215.000zł do negocjacji
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Na sprzedaż mieszkanie 57,56m2, komfortowe po generalnym remoncie.Posiada balkon wyłożony płytkami, p.IV.-V-kondygnacyjny blok-blok z cegły. Mieszkanie przestronne, składa się z trzech pokoi(salon, z salonu przejście do sypialni, mały pokój) jasnej kuchni, jadalni(kamień ozdobny na ścianie) łazienki, toalety oraz przedpokoju. Kuchnia w zabudowie, szafy wnękowe zainstalowano w czterech pomieszczeniach(sypialnia, salon, mały pokój, korytarz) Bardzo wysoki standard wykończenia. Okna i drzwi drewniane, na podłogach częściowo parkiet, częściowo panele oraz płytki. W 2004r wymieniono instalacje elektryczną, natomiast w 2010r.wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną. Czynsz przy zameldowaniu 4 osób wynosi:450zł.Mieszkanie podlega pod MSM. Cena mieszkania obejmuje większość wyposażenia przede wszystkim kuchnia w zabudowie , 4 szafy wnękowe, meble w pokojach z wyjątkiem sprzętu AGD i RTV. Super lokalizacja. Blisko szkoła, sklepy, kościół, przychodnia. Przed blokiem nowy plac zabaw i parking. Mieszkanie słoneczne i bardzo ciepłe Polecam ofertę!!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - OKOLICA NIEPODLEGŁOŚCI
lokalizacja: OKOLICA NIEPODLEGŁOŚCI
powierzchnia: 115m2
cena: 2600zł/m2
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie na Ip, z dużym balkonem o dł.12m, wyłożonym płytkami. W skład mieszkania wchodzi duży salon, 3 pokoje, kuchnia jasna, łazienka, toaleta, spiżarka.Mieszkanie w dobrym stanie ogólnym, okna nowe plastykowe(2 okna stare drewniane), na podłogach częściowo płytki, częściowo panele.W kuchni meble na wymiar, w łazience płytki, wanna oraz kabina prysznicowa.Do mieszkania przynależy piwnica.W przedpokoju światła punktowe. Mieszkanie podlega pod spółdzielnię mieszkaniową; czynsz( w czynszu podatek od nieruchomośvi oraz wywóz nieczystości :161 zł+opłaty:prąd, woda, gaz, Co. Blisko sklepy, szkoła.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - OKOLICE RYNKU
lokalizacja: OKOLICE RYNKU
powierzchnia: 98,4m2 + piwnica 18,7m2
cena: 500 000 PLN do negocjacji
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
2 mieszkania po remoncie generalnym w kamienicy na I ,II piętrze oraz pokój ze schowkiem na poddaszu. Mieskanie posiada wejście z parteru poprzez klatkę schodową na I piętro, gdzie znajduję się kuchnia z balkonem, łazienka, pokój z którego prowadzą schody na II piętro/ jest też niezależne wejście z klatki schodowej/ na IIp. Na II pietrze usytuowane są 2 pokoje z czego jeden ma wyjście na balkon, łazienka.Z jednego z pokoi mamy wyjście schodami na poddasze, gdzie znajduje się 21m2 pokój oraz schowek z oknem dachowym(o pow.14m2).Budynek jest podpiwniczony(18,5m2)piwnica wyłożona płytkami oraz spiżarnia o pow. 3m2. Każde z mieszkań posiada powierzchnię 44,5m2 . Mieszkanie znajduje się na 1,07 arowej działce z mozliwością wykorzystania jej pod parking, ogródek.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - OSIEDLE LOTNIKÓW,UL.PISARKA
lokalizacja: OSIEDLE LOTNIKÓW,UL.PISARKA
powierzchnia: 62m2
cena: 184.000zł
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe, o powierzchni 62m2, na 7 piętrze wieżowca z balkonem. Składa się z trzech dużych pokoi oraz jednego małego, jasna kuchnia, łazienka, osobne wc oraz duży przedpokój.Mieszkanie jest jasne, przestronne i ustawne, Do mieszkania przynależy piwnica oraz mieszkanie posiada dodatkowo wykupioną skrytkę na półpiętrze. Stan mieszkania dobry: nowe plastikowe okna i parapety, panele w pokojach oraz w przedpokoju, w łazience i toalecie płytki, ściany świeżo malowane.Mieszkanie nieumeblowane. Czynsz przy zameldowaniu 2 osób wynosi 495zł, mieszkanie podlega pod MSM -w czynszu wliczono:wodę zimną , CO, wywóz nieczystości oraz fundusz remontowy. Świetna lokalizacja, w pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, żłobek, przychodnie, kościół, blisko centrum miasta. Dodatkową zaleta tego mieszkania jest ciekawa panorama miasta roztaczająca się z okien zarówno z jednej jaki i drugiej strony bloku. Polecam ofertę i zapraszam do oglądania mieszkania!!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - OSIEDLE SMOCZKA
lokalizacja: OSIEDLE SMOCZKA
powierzchnia: 73 m2
cena: 230.000zł
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie 73 m2, Ip.balkon, 4 pokoje, kuchnia jasna, łazienka+wc, piwnica.Na podłogach mozaika podłogowa, w łazience płytki. Czynsz:650zł/przy 7 osobach. W czynszu między innymi: woda ciepła, woda zimna, ogrzewanie miejskie, gaz.. Okres wyprowadzki pół roku
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - OSIEDLE SZAFERA
lokalizacja: OSIEDLE SZAFERA
powierzchnia: 72m2
cena: 218.000zł do negocjacji
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie 72m2, IIp, z balkonem,2 okna balkonowe, 4 pokoje, kuchnia jasna, łazienka osobno toaleta.Na podłogach parkiety, okna do wymiany.Łazienka w płytkach, wanna.Wyposażenie kuchni wliczone w cenę mieszkania. Czynsz przy zameldowanych trzech osobach:560zl
Więcej o ofercie


Twoje ogłoszenie w naszym biurze !!!
Zgłoś nam swoją ofertę ! Wykonanamy zdjęcia, zamieścimy ją na naszej stronie interneto- wej.
Kalkulator prowizji
Chcesz wiedzieć ile zapłacisz za transakcję związaną ze sprzeda- żą nieruchomości?
Skorzystaj z Kalkulatora prowizji.
Szukasz nieruchomości?
Nie możesz znaleźć? napisz do nas! Postaramy się przygotować dla Ciebie ciekawą propozycję.

Oferty zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Powered by Mediaflex