Sprzedaż / Wynajem Domów
Nieruchomości - Domy SprzedażNieruchomości Domy - Wynajem
Sprzedaż / Wynajem Mieszkań
Nieruchomości - Mieszkania SprzedażNieruchomości Mieszkania - Wynajem
Sprzedaż Działek
Nieruchomości - Działki Sprzedaż
Sprzedaż / Wynajem Lokali
Nieruchomości - Lokale SprzedażNieruchomości Lokale - Wynajem
Sprzedaż / Wynajem Nieruchomości komercyjnych
Nieruchomości - Komercyjne SprzedażNieruchomości Komercyjne - Wynajem

MIESZKANIA - SPRZEDAZ

Mieszkania - Sprzedaz - Osiedle  Mielec
lokalizacja: Osiedle Mielec
powierzchnia: 36,49 m2
cena: 110 000 zł
Mieszkanie 1 pokojowe
Mieszkanie usytuowane na III piętrze trzypiętrowego bloku. Posiada 1 duży pokój, jasną kuchnię z jadalnią, łazienkę oraz przedpokój. Mieszkanie narożne, okna wychodzą na podwórko. Do mieszkania przynależy piwnica. Stan mieszkania do odświeżenia.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Grunwaldzka,Mielec
lokalizacja: Grunwaldzka,Mielec
powierzchnia: 55m2
cena: 175 000 zł do neg.
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie na 3 piętrze / ostatnim/ bloku, 2 niezależne pokoje, duży balkon,kuchnia jasna,łazienka z natryskiem. Okna PCV, panele na podłogach, podwieszane sufity,łazienka z kabiną prysznicową.Szafa w zabudowie w przedpokoju.CO i woda z sieci miejskiej. Mieszkanie wymaga odnowienia. Czynsz: 400zł.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Osiedle Mielec
lokalizacja: Osiedle Mielec
powierzchnia: 32 m2
cena: 112 000zł do negocjacji
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie o powierzchni 32m2,usytuowane na X piętrze jedynastopiętrowego bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi- sypialni i salonu, kuchni i łazienki. Z salonu wchodzi się do jasnej kuchni. Do lokalu przynależy piwnica. Czynsz: 250zł.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Ducha Świętego  Mielec
lokalizacja: Ducha Świętego Mielec
powierzchnia: 48m2
cena: 169 000 PLN do neg.
Mieszkanie 3 pokojowe
Mieszkanie o powierzchni 48m2 z balkonem, usytuowane na IV piętrze bloku czteropiętrowego. Mieszkanie posiada 3 pokoje w tym jeden przejściowy,kuchnia jasna odrębna, łazienka, toaleta.Do mieszkania przynależna piwnica. Stan mieszkania dobry: w pokojach panele, płytki w łazience, okna drewniane. Czynsz: 411zł/3 osoby.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Osiedle Smoczka
lokalizacja: Osiedle Smoczka
powierzchnia: 61,6m2
cena: 245 700 PLN
Mieszkanie 3 pokojowe
Mieszkanie w stanie developerskim zaawansowanym- dwupoziomowe z tarasem,balkonem i ogródkiem oraz parkingiem na 1 auto. Parter: salon z kuchnią 25,96m2 Pomieszczenie gospodarcze 0,98m2 Piętro: Korytarz 2,44m2 Sypialnia 10,95m2 Pokój 8,49m2 Pokój 6,79m2 Łazienka 5,98m2 Taras 6,83 m2 Balkon 4,7m2 Ogród 33,85m2 Termin przekazania kluczy IV kwartał 2017.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Okolica Niepodległości, Mielec
lokalizacja: Okolica Niepodległości, Mielec
powierzchnia: 115,6 m²
cena: 280 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie na I piętrze, z dużym balkonem o dł. 12 m, wyłożonym płytkami. W skład mieszkania wchodzi duży salon, 3 pokoje, kuchnia jasna, łazienka, toaleta, spiżarka. Mieszkanie w dobrym stanie ogólnym, okna nowe plastykowe, na podłogach częściowo płytki, częściowo panele. W kuchni meble na wymiar, w łazience płytki, wanna oraz kabina prysznicowa. Do mieszkania przynależy piwnica. W przedpokoju światła punktowe. Mieszkanie podlega pod spółdzielnię mieszkaniową; Czynsz: 190 zł (wliczony podatek od nieruchomości oraz wywóz nieczystości) + opłaty: prąd, woda, gaz, CO, fundusz remontowy (60 zł/mies). Blisko sklepy, szkoła.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Os. Szafera, Mielec
lokalizacja: Os. Szafera, Mielec
powierzchnia: 72 m²
cena: 210 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie 72 m², II p., 4 pokoje, jasna kuchnia, łazienka, osobno toaleta, balkon (2 okna balkonowe), piwnica. Na podłogach parkiety, okna do wymiany. Łazienka w płytkach, wanna. Wyposażenie kuchni wliczone w cenę mieszkania. Czynsz: 620 zł (przy zam. 3 osobach) - w tym: gaz, woda (ciepła i zimna), ogrzewanie, wywóz nieczystości, fundusz remontowy, ubezpieczenie.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - os.Szafera, Mielec
lokalizacja: os.Szafera, Mielec
powierzchnia: 72 m²
cena: 225 000 zł
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie 72 m², II p., 4 pokoje, jasna kuchnia, łazienka, osobno toaleta, balkon, 2 okna balkonowe w sypialniach, piwnica. Na podłogach panele,parkiet, terakota, okna plastikowe. Łazienka w płytkach, wanna. Czynsz: 670 zł (przy zam. 3 osobach) - w tym: gaz, woda (ciepła i zimna), ogrzewanie, wywóz nieczystości, fundusz remontowy, ubezpieczenie.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - P.Skargi Mielec
lokalizacja: P.Skargi Mielec
powierzchnia: 91,16m2
cena: 269 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie na III piętrze z balkonem w samym Centrum miasta. W skład mieszkania wchodzi duży salon, 2 pokoje, kuchnia jasna z jadalnią, łazienka, ,spiżarka. Do mieszkania przynależy piwnica. Blok z cegły z lat 90 tych. Czynsz: 320 zł w sezonie letnim /640 zł w sezonie zimowym+ wywóz nieczystości +prąd, woda, gaz. Blisko sklepy, szkoła.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Połaniec, Królowej Jadwigi - woj. świętokrzyskie
lokalizacja: Połaniec, Królowej Jadwigi - woj. świętokrzyskie
powierzchnia: 73 m²
cena: 249 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie w centrum miasta, 73 m², I p., 4 niezależne pokoje, kuchnia, łazienka (wanna), toaleta, balkon, piwnica. Ogrzewanie z elektrociepłowni. Okna PCV w sypialni i kuchni, w pozostałych pomieszczeniach drewniane. Ogrzewanie centralne (z elektrociepłowni), ekologiczne bez gazu ziemnego i butli. Czynsz: 380 zł (przy zam. 1 os.) W pobliżu: pływalnia, szkoły, centra handlowe, place zabaw.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Smoczka, Mielec
lokalizacja: Smoczka, Mielec
powierzchnia: 73m2
cena: 291 400 PLN
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie w stanie developerskim zaawansowanym- dwupoziomowe z tarasem,balkonem i ogródkiem oraz parkingiem na 1 auto. Parter: salon z kuchnią 35,64m2 Pomieszczenie gospodarcze 0,98m2 Przedpokój 1,77m2 Piętro: Korytarz 2,44m2 Sypialnia 10,95m2 Pokój 8,49m2 Pokój 6,79m2 Łazienka 5,98m2 Taras 8,44 m2 Balkon 4,7m2 Ogród 32,48m2 Termin przekazania kluczy IV kwartał 2017. Miejsce postojowe 1+1
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Stary Mielec
lokalizacja: Stary Mielec
powierzchnia: 98,4 m² + piwnica 18,7m²
cena: 450 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkania po remoncie generalnym w kamienicy na I, II piętrze oraz pokój ze schowkiem na poddaszu. Mieszkanie posiada wejście z parteru poprzez klatkę schodową na I piętro, gdzie znajduję się kuchnia z balkonem, łazienka, pokój z którego prowadzą schody na II p. Jest też niezależne wejście z klatki schodowej na II p. Na II p. usytuowane są 2 pokoje z czego jeden ma wyjście na balkon, łazienka. Z jednego z pokoi mamy wyjście schodami na poddasze, gdzie znajduje się 21m² pokój oraz schowek z oknem dachowym (o pow.14m²). Budynek jest podpiwniczony (18,5m²) piwnica wyłożona płytkami oraz spiżarnia o pow. 3m². Każde z mieszkań posiada powierzchnię 44,5m². Mieszkanie znajduje się na 1,07 arowej działce z możliwością wykorzystania jej pod parking, ogródek.
Więcej o ofercie


Twoje ogłoszenie w naszym biurze !!!
Zgłoś nam swoją ofertę ! Wykonanamy zdjęcia, zamieścimy ją na naszej stronie interneto- wej.
Kalkulator prowizji
Chcesz wiedzieć ile zapłacisz za transakcję związaną ze sprzeda- żą nieruchomości?
Skorzystaj z Kalkulatora prowizji.
Szukasz nieruchomości?
Nie możesz znaleźć? napisz do nas! Postaramy się przygotować dla Ciebie ciekawą propozycję.

Oferty zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Powered by Mediaflex