Sprzedaż / Wynajem Domów
Nieruchomości - Domy SprzedażNieruchomości Domy - Wynajem
Sprzedaż / Wynajem Mieszkań
Nieruchomości - Mieszkania SprzedażNieruchomości Mieszkania - Wynajem
Sprzedaż Działek
Nieruchomości - Działki Sprzedaż
Sprzedaż / Wynajem Lokali
Nieruchomości - Lokale SprzedażNieruchomości Lokale - Wynajem
Sprzedaż / Wynajem Nieruchomości komercyjnych
Nieruchomości - Komercyjne SprzedażNieruchomości Komercyjne - Wynajem

MIESZKANIA - SPRZEDAZ

Mieszkania - Sprzedaz - Skargi, Mielec
lokalizacja: Skargi, Mielec
powierzchnia: 32,88 m²
cena: 115 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 1 pokojowe
Mieszkanie o pow. 32,88 m², II p., 1 pokój, kuchnia, przedpokój, łazienka z toaletą, piwnica. Mieszkanie do remontu. W mieszkaniu wymienione okna (PCV). Nieruchomość w dobrej lokalizacji. Czynsz (MZBM): 350 zł
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Kraszewskiego, Mielec
lokalizacja: Kraszewskiego, Mielec
powierzchnia: 49 m²
cena: 173 000 zł
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie w centrum Mielca, na III p. z oknem balkonowym, 2 pokoje, jasna kuchnia, łazienka z toaletą, przedpokój. Mieszkanie po remoncie: na podłogach wycyklinowano parkiety, w kuchni na podłodze nowe panele, w łazience płytki, okna nowe PCV. W łazience po generalnym remoncie - nowy piecyk gazowy i nowa kuchenka gazowa w kuchni (wliczone w cenę sprzedaży). Do mieszkania przynależy piwnica. Czynsz przy zameldowaniu 2 osób wynosi 410 zł - podlega pod MZBM. W czynszu wliczono: wodę zimna CO, wywóz nieczystości, fundusz remontowy. Atrakcyjna okolica - blisko sklepy, szkoła, przedszkole. Polecam ofertę!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Stary Mielec
lokalizacja: Stary Mielec
powierzchnia: 50 m²
cena: 120 000 zł
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie na parterze w budynku wielorodzinnym do własnej aranżacji. Powierzchnia mieszkania: 50 m². W mieszkaniu okna plastikowe, ogrzewanie gazowe. Przed budynkiem parking. Cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie parku.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Bajana, Mielec
lokalizacja: Bajana, Mielec
powierzchnia: 60 m²
cena: 195 000 zł do uzgodnienia
Mieszkanie 3 pokojowe
Mieszkanie po remoncie o pow. 60 m², usytuowane na IV piętrze. W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka, toaleta, balkon, piwnica. Mieszkanie podlega pod MSM. W cenie mieszkania zabudowa kuchenna.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Ducha Św., Mielec
lokalizacja: Ducha Św., Mielec
powierzchnia: 47,68 m²
cena: 140 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 3 pokojowe
Mieszkanie 47,68 m², na IV p. W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje (pierwotnie dwa - salon został podzielony), przedpokój, jasna kuchnia, łazienka, toaleta, balkon, piwnica. Mieszkanie do generalnego remontu. Czynsz (MSM): ok. 430 zł (przy zam. 4 osób) - w czynszu wliczono: zimną wodę, CO, wywóz nieczystości oraz fundusz remontowy.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Kedziora,Mielec
lokalizacja: Kedziora,Mielec
powierzchnia: 48m2
cena: 139 000 PLN do negocjacji
Mieszkanie 3 pokojowe
Mieszkanie o powierzchni 48m2, 3 pokoje ( jedne pokój przechodni), odrębna jasna kuchnia, wc i łazienka osobno,IV piętro, balkon. Mieszkanie w stanie dobrym, do zamieszkania. Do zamieszkania od września 2016.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Kędziora, Mielec
lokalizacja: Kędziora, Mielec
powierzchnia: 62 m²
cena: 159 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 3 pokojowe
Mieszkanie na IV piętrze, 62 m², 3 niezależne pokoje, kuchnia z jadalnią, łazienka z toaletą (kabina prysznicowa), balkon, piwnica. Mieszkanie do generalnego remontu.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Wojsław - mieszkanie bezczynszowe
lokalizacja: Wojsław - mieszkanie bezczynszowe
powierzchnia: 51,40 m²
cena: 160 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 3 pokojowe
Mieszkanie na poziomie parteru w domu typu "bliźniak", wybudowany w latach 80-tych. Mieszkanie do generalnego remontu, 3 pokoje, jeden z nich z wyjściem na balkon, kuchnia jasna, łazienka+toaleta. Na podłogach linoleum, okna nowe plastykowe. Działka o pow. 8,19 ar, zagospodarowana krzewami, drzewami i oczkiem wodnym, ogrodzona. Na działce wszystkie media. Do mieszkania przynależy piwnica.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Bajana, Mielec
lokalizacja: Bajana, Mielec
powierzchnia: 72,2 m²
cena: 172 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie 4-pokojowe w bloku na IV piętrze o powierzchni 72,2 m². W skład mieszkanie wchodzą: 4 pokoje, jasna kuchnia, łazienka (wanna), toaleta, przedpokój, balkon oraz piwnica. W mieszkaniu wymieniono okna: PCV - w sypialni, częściowo "duży" pokój (okna balkonowe), natomiast drewniane w pokoju "średnim" - pozostałe 3 okna do wymiany. Czynsz: ok. 450 zł (przy zam. 2 osób)
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Okolica Niepodległości, Mielec
lokalizacja: Okolica Niepodległości, Mielec
powierzchnia: 115,6 m²
cena: 299 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie na I piętrze, z dużym balkonem o dł.12 m, wyłożonym płytkami. W skład mieszkania wchodzi duży salon, 3 pokoje, kuchnia jasna, łazienka, toaleta, spiżarka. Mieszkanie w dobrym stanie ogólnym, okna nowe plastykowe, na podłogach częściowo płytki, częściowo panele. W kuchni meble na wymiar, w łazience płytki, wanna oraz kabina prysznicowa. Do mieszkania przynależy piwnica. W przedpokoju światła punktowe. Mieszkanie podlega pod spółdzielnię mieszkaniową; czynsz: 161 zł (wliczony podatek od nieruchomości oraz wywóz nieczystości) + opłaty: prąd, woda, gaz, CO. Blisko sklepy, szkoła.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Os. Szafera, Mielec
lokalizacja: Os. Szafera, Mielec
powierzchnia: 72 m²
cena: 218 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie 72 m², II p., 4 pokoje, jasna kuchnia, łazienka, osobno toaleta, balkon (2 okna balkonowe). Na podłogach parkiety, okna do wymiany. Łazienka w płytkach, wanna. Wyposażenie kuchni wliczone w cenę mieszkania. Czynsz: 560 zł (przy zam. 3 osobach)
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Połaniec, Królowej Jadwigi - woj. świętokrzyskie
lokalizacja: Połaniec, Królowej Jadwigi - woj. świętokrzyskie
powierzchnia: 73 m²
cena: 249 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie w centrum miasta, 73 m², I p., 4 niezależne pokoje, kuchnia, łazienka (wanna), toaleta, balkon, piwnica. Ogrzewanie z elektrociepłowni. Okna PCV w sypialni i kuchni, w pozostałych pomieszczeniach drewniane. Ogrzewanie centralne (z elektrociepłowni), ekologiczne bez gazu ziemnego i butli. Czynsz: 380 zł (przy zam. 1 os.) W pobliżu: pływalnia, szkoły, centra handlowe, place zabaw.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Raciborskiego, Mielec
lokalizacja: Raciborskiego, Mielec
powierzchnia: 72,4 m²
cena: 245 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie po remoncie o pow. 72,4 m², usytuowane na II piętrze. W skład mieszkania wchodzą: 4 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka z toaletą (wanna oraz kabina prysznicowa), balkon, piwnica. Wyposażenie kuchni oraz szafy wnękowe wliczone w cenę mieszkania. Czynsz (MSM): ok. 500 zł (przy zam. 3 os.) w tym: woda (ciepła i zimna), ogrzewanie, gaz, wywóz nieczystości, fundusz remontowy. Dogodna lokalizacja, blisko żłobek, szkoła, przychodnia, sklepy, basen.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaz - Stary Mielec
lokalizacja: Stary Mielec
powierzchnia: 98,4 m² + piwnica 18,7m²
cena: 500 000 zł do negocjacji
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
2 mieszkania po remoncie generalnym w kamienicy na I, II piętrze oraz pokój ze schowkiem na poddaszu. Mieszkanie posiada wejście z parteru poprzez klatkę schodową na I piętro, gdzie znajduję się kuchnia z balkonem, łazienka, pokój z którego prowadzą schody na II p. Jest też niezależne wejście z klatki schodowej na II p. Na II p. usytuowane są 2 pokoje z czego jeden ma wyjście na balkon, łazienka. Z jednego z pokoi mamy wyjście schodami na poddasze, gdzie znajduje się 21m² pokój oraz schowek z oknem dachowym (o pow.14m²). Budynek jest podpiwniczony (18,5m²) piwnica wyłożona płytkami oraz spiżarnia o pow. 3m². Każde z mieszkań posiada powierzchnię 44,5m². Mieszkanie znajduje się na 1,07 arowej działce z możliwością wykorzystania jej pod parking, ogródek.
Więcej o ofercie


Twoje ogłoszenie w naszym biurze !!!
Zgłoś nam swoją ofertę ! Wykonanamy zdjęcia, zamieścimy ją na naszej stronie interneto- wej.
Kalkulator prowizji
Chcesz wiedzieć ile zapłacisz za transakcję związaną ze sprzeda- żą nieruchomości?
Skorzystaj z Kalkulatora prowizji.
Szukasz nieruchomości?
Nie możesz znaleźć? napisz do nas! Postaramy się przygotować dla Ciebie ciekawą propozycję.

Oferty zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Powered by Mediaflex